Mecenas Zamku Królewskiego
Partner Strategiczny
Sponsor Zamku
Partnerzy Jubileuszu
Partnerzy Zamku Królewskiego
Partnerzy Ogrodów
Patroni medialni

Partnerzy

TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O. - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. jest Partnerem Strategicznym Jubileuszu Obchodów 50-lecia odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie. Spółka, która rozpoczęła swoją działalność dokładnie 65 lat temu, nieustannie wspiera kulturę polską, w tym obecne aktywności naszej instytucji. W latach 1971 – 1984 Przedsiębiorstwo Państwowe Totalizator Sportowy było najhojniejszym donatorem odbudowy dawnej rezydencji królewskiej – dochody z zakładów specjalnych przeznaczane były na restytucję Zamku.

Więcej informacji na: www.totalizator.pl

EMERALLD POLSKA - PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWY

Emeralld to kompleksowa oferta rozwiązań i produktów skierowana do użytkowników prywatnych i profesjonalistów. Działalność firmy związana jest z kształtowaniem zdrowego i przyjaznego środowiska, zarówno w domowym ogrodzie jak i na stadionie piłkarskim czy polu golfowym.

W ramach współpracy, Emeralld organizuje szkolenia, prowadzi audyty i doradztwo związane z właściwym nawożeniem i pielęgnacją, połączoną z zabiegami agrotechnicznymi. Współpracuje z klubami piłkarskimi, firmami usługowymi, zarządcami zieleni miejskiej i parkowej oraz ośrodkami sportowymi w całej Polsce.

Dodatkowe informacje o firmie dostępne na: www.emeralld.pl